Život beze strachu, díky ponožce Owlet!

Když na mě vyskočila reklama na OWLET a po přečtení, na co slouží, jsem věděla, že tohle je něco, co potřebujeme. Bohužel si to finančně dovolit nemůžeme, ale úžasný OWLET nám poskytl spolupráci a máme možnost poznat výjimečnost této ponožky. Dokáže změřit tepovou frekvenci, spánek a kyslík v krvi.

Synek má downův syndrom je po 7mi operacích a další nás čekají, z toho má dvě operace srdíčka. Kontrola saturace je pro nás velmi důležitá. Jelikož operace v něm probudily strach, cokoli mít na těle, co tam nepatří, je to obrovský problém. Čím starší, tím více se brání, ALE! Jelikož OWLET je velmi příjemný, synkovi vůbec nevadí. A když se mu nelíbí, vyžádá si normální ponožku na to a hotovo. Nemá žádný problém ji mít na noze. Nebrání se jí, netlačí ho, neřeže a hlavně neomezuje jeho prostor, nemusí držet ruku nebo prst jako při měření saturaci na prstu, tohle je pro něj SVOBODNÉ a proto to akceptuje.

Co to znamená pro mě? Klidný spánek, hlavně při nemoci! Spát ve své posteli během jeho nemoci a beze strachu usnout je pro mě velmi osvobozující. To znamená, že jsem klidná i já, což je pro dítě nejpodstatnější. Spokojený rodič = spokojené dítě. Aplikace v mobilu Vás upozorní, ať už se ponožka pohnula z nožičky a nemůže měřit, zda se něco děje. Všechno si mohu prohlédnout na dálku v telefonu, aniž bych chodila za ním do pokoje a kontrolovala, jak dýchá a rušila tím jeho spánek. Velkou výhodou je i kamera, přes kterou se umím podívat, zda náhodou jen nevstal a nedal si sám dolů ponožku. Velice oceňuji to, že si to díky powerbance můžu vzít kamkoliv. Ať už do kočárku či někde na výlet. Kdekoli a kdykoli, když se mi něco nezdá, můžu rychle a pohotově změřit, co potřebuji. Nám OWLET změnil život na klidný, spokojený a bez stresu. DĚKUJEME za Vás. 

Shopping Basket
Black Friday
Scroll to Top